D.U.K.

Kai patiriate stresą, įtampą, jaučiate poilsio stoką ar prastai maitinatės, jūsų organizme esančios gerosios bakterijos į tai reaguoja ir gali pradėti lėčiau daugintis, o jų koncentracija mažėti.


NORIU SUSISIEKTI

Kas yra PROBIOTINIS?

PROBIOTINIS – itin aukštos kokybės lietuviški, naujausiomis technologijomis pagaminti gilios fermentantacijos produktai -gerųjų (rūgimo) mikroorganizmų kultūrų bei fermentų koncentratai žarnyno mikrobiomui papildyti. Išskirtinė PROBIOTINIO produkto savybė – rūgšti, natūralaus kvapo ir skonio terpė, tinkanti tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Kam skirti PROBIOTINIS PRODUKTAI?

PROBIOTINIS koncentratai skirti:

 • Organizmo mikrobiotai palaikyti;
 • Persivalgius, apsinuodijus maistu ar alkoholiu;
 • Po antibiotikų vartojimo;
 • Siekiant sulieknėti;
 • Pagerinti virškinimo ir žarnyno veiklą;
 • Sustiprinti imunitetą;
 • Atstatyti reikiamą žarnyno bakterijų balansą;
 • Reguliuoti skrandžio rūgštingumo balansą.

Kas yra fermentuotas gėrimo koncentratas?

Fermentuotas gėrimo koncentratas yra gyvas produktas ir jame esančios bakterijos yra gyvos. Tai reiškia, kad tik išgėrus šio gėrimo bakterijos iškart pradeda veikti jūsų organizme.

Gaminant fermentuotą gėrimą įvyksta lakto fermentacija, tai reiškia, kad bakterijos jau gyvena rūgštinėje terpėje (todėl šio gėrimo skonis yra rūgštus). Dėl šios priežasties gėrime esančios bakterijos patekusios į skrandį yra visiškai nepaveikiamos skrandžio rūgščių ir išlieka gyvos. 

Kas yra gerosios bakterijos?

Organizme gyvena bakterijos ir kiti mikroorganizmai – jų visuma yra vadinama mikrobioma. Gerosios bakterijos papildo mikrobiomą, palaiko jos balansą ir sudėtį.

Kuo PROBIOTINIS yra išskirtinas?

Kiekvienas šio koncentrato gramas yra pripildytas geromis, gyvomis ir aktyviomis LACTO, BIFIDO ir SPORABIOTIKŲ bakterijomis.
Gerosios bakterijos esančios PROBIOTINIS koncentratuose yra gyvybingos, aktyvios ir galimai dauginasi bei veikia iškarto, kai tik patenka į organizmą.
Aukščiausios kokybės produktas su didžiausiu skoninių koncentratų pasirinkimu rinkoje.
Visi koncencentratams naudojami produktai – LIETUVIŠKI.

Kuo naudingi fermentuoti gėrimai?

Ligų atveju, turint žarnyno infekcijas, uždegimus, apsinuodijimų metu, vartojant antibiotikus organizmas praranda žymiai daugiau gerųjų bakterijų, todėl naudinga fermentuotus gėrimų koncentratus vartoti norint atstatyti organizmo mikrobiotą.

Kodėl verta į savo mitybą įtraukti fermentuotus gėrimų koncentratus?

Fermentuoti maisto produktai šiuo metu yra labai populiarūs tarp sveikai besimaitinančių ir savo sveikata besirūpinančių žmonių. Mokslininkai teigia, kad fermentuoti produktai yra labai maistingi dėl fermentacijos metu išsivystančių mikrobų kultūrų, kurios pagamina B grupės vitaminų, omega 3 riebiųjų rūgščių, enzimų ir pieno rūgšties. Tokie produktai labai palankiai veikia virškinimo sistemą, nes jų dėka į organizmą papuola gerosios bakterijos, kurios subalansuoja žarnyno mikroflorą, kurį daro įtaką bendrai mūsų savijautai.
Fermentuoti gėrimo koncentratai yra greitas ir efektyvus būdas praturtinti savo žarnyną gyvomis gerosiomis bakterijomis.

Fermentuoti produktai išlaiko visus mineralus, fermentus ir amino rūgštis.

Užtenka suvartoti nedidelį kiekį tam, kad palaikytumėt ir atkurtumėt natūralią žarnyno bakterijų įvairovę. 

Kaip ir kokiu metu geriausia vartoti fermentuotą gėrimo koncentratą?

Yra keletas būdų kaip savo kasdienėje rutinoje galite įtraukti fermentuotus gėrimų koncentratus, kad gauti maksimalią naudą sveikatai:

 • Žmonės, kurie neturi bėdų su padidėjusiu skrandžio rūgštingumu gali vartoti gryną fermentuoto gėrimo koncentratą ant tuščio skrandžio ryte 30min prieš valgį.
 • Gėrimas yra rūgštus ir intensyvaus skonio bei kvapo todėl tiems kam nėra malonu vartoti gryną rekomenduojame vartoti su vėsiu maistu arba šaltais gėrimais: natūralios sultys, žalieji kokteiliai, jogurtai, atvėsintos košės, šalti padažai salotoms. 
 • Vartojant gerąsias bakterijas labai svarbu, kad jos neturėtų sąlyčio su karščiu, todėl 30min po vartojimo negerkite jokių karštų gėrimų. 
 • Visiškai nesvarbu ar gerąsias bakterijas vartosite tris kartus ar vieną kartą dienoje. Pasirinkite sau tinkamiausią laiką, kad galėtumėte tai daryti bent tris savaites be pertraukų. 
 • Vartoti gerąsias bakterijas rekomenduojama tol kol nebejausite jus varginančių simptomų. Norint išlaikyti gautą rezultatą, rekomenduojama daryti ne ilgesnes nei 2 savaičių pertraukas.
 • Jeigu vartojate antibiotikus susiplanuokite, kad tarp jų ir gerųjų bakterijų vartojimo susidarytų 3 valandų tarpas. Kol organizme veikia antibiotikai jie užmuša visas bakterijas, todėl vartojant tuo pačiu metu visiškai negausime jokios naudos.
 • Suvalgius per sunkaus maisto ir sutrikus virškinimui rekomenduojame išgerti fermentuoto gėrimo koncentrato, kad jame esančios aktyvios gerosios bakterijos padėtų pagreitinti virškinimo procesus ir palengvinti savijautą.

Kur dar galiu panaudoti fermentuotus gėrimų koncentratus?

Gerųjų bakterijų koncentratais galima tepti odą, žaizdas, daryti kaukes plaukams, praturtinti augintinių maistą.

Vartojimo kiekis

Kiekis pradedantiesiems neturėtų būti ne mažesnis 1 a.š. vienai maisto porcijai arba 1 a.š. stiklinei gėrimo.

Įprasta dozė – 1 v.š. vienai maisto porcijai.

Ilgainiui koncentratus galite vartoti individualiai – pagal skonį ir organizmo poreikį.

Ar PROBIOTINIS gali naudoti vaikai?

Vaikams, kūdikiams šie produktai tinkami nuo tada, kai jie nebegauna motinos pieno, kuriame gausu gerųjų mikroorganizmų. Dozuotė turi būti labai saikinga, pagal kūdikio svorį. Jei suaugusiam 60kg žmogui 50ml dienai, tai 10kg kūdikiui ~8ml dienai, pradedant nuo kelių lašų į maistelį ar gėrimus ir palaipsniui didinant. Svarbu skiesti produktą ir jokiu būdu neduodi koncentruoto!

Koncentrato galiojimo bei rekomenduojamas suvartojimo laikas

Geriausias iki: nurodyta datoje ant pakuotės.

Atidarius butelį rekomenduojama suvartoti per 45 dienas.

 

Laikymo sąlygos

Atidarius – nuo 0°C iki +10°C, geriausia šaldytuve.

Neatidarius – nuo +2°C iki +18°C, tamsioje ir vėsioje patalpoje.

Kaip atsiimti prekes iš pasirinkto paštomato?

Kai tik prekė pasieks Jūsų nurodytą paštomatą, gausite SMS žinutę su kodu. Nuvykę prie Jūsų pasirinkto paštomato ekrane turite paspausti „Atsiimti siuntą“ ir tuomet suvesti SMS gautą kodą. Durys automatiškai atsidarys ir galėsite atsiimti savo siuntinį.

Kaip įsigyti produktus?

  1. Išsirinkite prekes, įdėkite jas į krepšelį.
  2. Užsiregistruokite arba apsipirkite kaip svečias.
  3. Užpildykite arba patvirtinkite savo kontaktinius duomenis.
  4. Pasirinkite Jums priimtiną pristatymo bei apmokėjimo būdą.
  5. Patikrinkite, ar užsakymas bei kontaktinė informacija yra teisingi, ir

patvirtinkite užsakymą.

Kada pristatys siuntą?

Siuntą jums pristatysime per 1-5 darbo dienas.